O MNIE

A dzień dobry.

Prowadzę cud WordPressa, po którym ślizga się Twój wzrok: bloga anthonylie.pl. Nazwisko moje na jego użytek Lie. Do kontaktu, do wychwalania, do bycia miłym i pełnym uznania. W najbliższym czasie także do wydania pod nim najlepszej niewydanej jeszcze książki.

Nie bluzgamy na blogu. To miły blog.

Jestem lekarzem rezydentem, co oznacza dla Ciebie dwie rzeczy:

  1. Dysponuję najnowszą wiedzą medyczną. Dowiesz się ode mnie tego, co potrzebujesz, by o siebie zadbać. Nie musisz chcieć więcej. To, co Ci opowiem, wystarczy.
  2. Jeżeli jednak chcesz więcej, dowiesz się także, gdzie to więcej znaleźć.

Biegam na długie dystanse i próbuję chodzić na siłownię cztery razy w tygodniu, ale przeważnie nie daję rady i jestem częściej. Latem chodzę po Tatrach; za każdym razem jestem w Dolinie Chochołowskiej i za każdym razem czerpię z ulubionego strumyka tyle litrów, ile mi się zmieści w butelkach. Ostatnio były tylko 3, ale za to woda smakowała jak nigdy.

W wolnych chwilach gram na giełdzie.

Lubię Cię, Czytelniku. Lubię Cię, bo dotarłeś do końca strony „O MNIE” bloga traktującego o pielęgnacji swojego zdrowia. To oznacza, że chcesz coś dla siebie zrobić. Zależy Ci. Starasz się. Pewnie nie zawsze efektywnie, nie zawsze do końca, ale podjąłeś działanie.

Podjęte działanie to fundament wszystkich fajnych rzeczy na tym świecie.

No, dosyć tego kadzenia.

Wracaj do czytania.